College of the North Atlantic

943
College of the North Atlantic
Kanada Eğitim Danışmanlığı

College of the North Atlantic

College of the North Atlantic (CNA), 55 yıllık geçmişi ile Atlantik Kanada’daki en büyük orta öğretim sonrası eğitim ve beceri eğitim merkezlerinden biri olan Newfoundland ve Labrador’s (NL) devlet okuludur. Bugün, College of the North Atlantic, Newfoundland ve Labrador’daki tesisleri içeren 17 kampüse sahiptir; Çin’deki çeşitli ortak üniversitelerde okuyan binlerce öğrenci; ve Orta Doğu’da Katar Devleti için bir teknik eğitim koleji. NL’de, CNA her yıl yaklaşık 9.000 öğrenci için 100’ün üzerinde tam zamanlı program teklifine sahiptir.

CNA, Kanada’daki orta öğretim sonrası kurumların en düşük öğrenim ücretlerine sahip olmaya devam ediyor. CNA, endüstrinin en yüksek taleplerini karşılayan etkileyici, dünya çapında, ulusal olarak onaylanmış programlar sunar. College of the North Atlantic, dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlamaktadır. Uluslararası öğrenciler, kolejin yüksek kaliteli eğitimi, son derece uygun maliyetleri, güvenli ve arkadaş canlısı yaşam alanları, öğrenci destek hizmetleri ve sertifika ve diplomalarının kabul edilebilirliği ve tanınırlığı ile oldukça fazla ilgi çekmektedir.

Neden Kuzey Atlantik Koleji

Kampüs:  College of the North Atlantic’in Prince Philip Drive kampüsü, Newfoundland ve Labrador’un tarihi ve ticari merkezi olan St. John’s başkentinde, adanın güneydoğu kesiminde yer almaktadır. Metropolitan alan yaklaşık 173.000 kişilik bir nüfusu desteklemektedir.

Tesisler:  Şehir, eksiksiz bir hizmet yelpazesi sağlayacak kadar büyük, ancak bir topluluk duygusu sağlayacak kadar da küçük ve sıcak ilişkilere sahiptir.

Uygulamalı deneyim: College of the North Atlantic’in programlarının çoğu, öğrencilerin sınıfta öğrendiklerini topluma uygulayabilecekleri iş fırsatları sunmaktadır. Programların büyük çoğunluğu

Ücretler

CNA, 2005 yılından bu yana Kanada’daki en düşük öğrenim ücretlerine sahip okullardan biridir. (çoğu program için dönem başına sadece 726 $!). Türk öğrenci sayısının çok az olduğu kolej de eğitim ücretleri oldukça düşüktür. Neredeyse 3-4 aylık dil okulu ücreti fiyatına bu okulda eğitim alabilirsiniz. Okulun tüm program ücretlerini buradan indirebilirsiniz.

College of the North Atlantic

College of the North Atlantic , Kanada kolejleri, Kanada dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim danışmanlığı programları için bize her daim 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 –  0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

yurtdışı eğitim danışmanlığı

Bir cevap yazın

WhatsApp Edu Vizyon
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Kanada Eğitim Danışmanlığı
Merhaba ; Kanada Eğitim Rehberine Hoş Geldiniz :) Samimi ve tamamen ücretsiz bir şekilde Kanada'da eğitim danışmanlığı istiyorsanız şimdi bizimle iletişim kurun.