Kaplan Vancouver dil okulu

1163
Kaplan Vancouver dil okulu
Kanada Eğitim Danışmanlığı

Kaplan Vancouver dil okulu

Kaplan dil okulları

Kaplan Vancouver dil okulu hakkında bilgi vermeden önce Kaplan dil okulları hakkında genel bir bilgi vermek isterim.

1938’de kurulan Kaplan International English, dünyanın dört bir yanından milyonlarca öğrencinin İngilizce becerilerini mümkün olan en kısa sürede önemli ölçüde geliştirmelerine yardımcı olan ve onları bir kolej veya üniversitede akademik eğitime hazırlayan oldukça prestijli özel dil okuludur. Merkezler,  öğrencilere İngilizce iletişim becerilerini ve kültürel anlayışlarını derinleştirecek canlı kentsel ortamlarda farklı kültürler arası fikirlere maruz kalmalarını sağlamak için Kanada dahil olmak üzere Kuzey Amerika’daki en iyi bilinen on beş şehir arasında yer almaktadır.

Bizler Edu Vizyon ve Felix Academy olarak Kaplan dil okullarının özelikle Kanada , Amerika , İngiltere ve Avustralya  okullarına eğitim amaçlı onlarca öğrenci gönderdik. Genel anlamda öğrencilerimizin değerlendirmesi son derece olumlu. Kaplan dil okulları Türk öğrencilerin memnuniyetle okullarından ayrılmalarına çok dikkat etmektedir. Önümüzde ki yıllarda da International English bizler için en önemli çözüm ortaklarından biri olmaya devam edecek. Çünkü bizim için öğrencilerimizin olumlu ve pozitif düşüncelerle ülkelerine geri dönmeleri gerçekten çok önemli. Tunçağ Veli ÜNLÜ

Anadili İngilizce olan eğitmenlerden eğitim alan öğrenciler, dil becerilerini geliştirmek ve dinleme, konuşma, okuma , yazmanın yanı sıra telaffuz, kelime bilgisi ve dilbilgisi alanlarında becerilerini geliştirmek için tasarlanmış iyi geliştirilmiş müfredatlar da eğitim alır.

Kaplan dil okullarında öğrencilerin bireysel akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için Kaplan International English ayrıca öğrencilerin kurslarını tamamlamak için çeşitli atölye çalışmaları sunar: Kelime Geliştirme, Konuşma ve Telaffuz, Yazma, Aksan Azaltma ve TOEFL Becerilerine Hazırlık.

Kaplan International English, büyük gazete şirketi The Washington Post’un eğitim yan kuruluşu ve büyük dergi Newsweek’in kardeş bölümüdür.

Kaplan Vancouver dil okulu

Kaplan Vancouver dil okulu, Vancouver şehir merkezinin kalbinde prestijli bir binada yer almaktadır. Öğrenciler kendilerini sanat galerilerine, müzelere, tiyatrolara, kütüphanelere, sahil pazarlarına ve tüm önemli ulaşım hatlarına yakın bulacaklar.

Vancouver, Kanada’nın Pasifik Batı Kıyısında yer alır ve yıl boyunca muhteşem manzaralar ve aktiviteler sunan dünyanın en güzel ve yaşanabilir şehirlerinden biri olarak kabul edilir. Kanada’nın en büyük ikinci İngilizce konuşulan şehri olan Vancouver, dağları, okyanusu ve çevresindeki adaları ile doğal güzelliğini koruyarak popüler bir uluslararası merkez haline gelmiştir. Ilıman bir iklim, tüm yıl boyunca dışarıda rahat olmasını sağlar.

Vancouver, Stanley Park gibi birçok parkı ile tanınır; yerel kayak dağları; okyanus kanosu ve yelkencilik; iyi restoranlar; ve popüler Robson Caddesi dahil olmak üzere şık alışveriş bölgeleri. Vancouver’dan diğer harika yerlere seyahat etmek kolaydır: örneğin, uluslararası üne sahip Whistler Kayak merkezi, arabayla iki saatlik güzel bir mesafededir ve ayrıca yakındaki Körfez Adaları’na feribotlarla kolay erişim vardır.
Program, her hafta başlayan oturumlarla yıl boyunca sunulmaktadır. Programa kayıtlı öğrenciler, 20 ders Genel İngilizce ve 8 seçmeli ders olmak üzere haftada 28 ders (21 saat) alırlar.

Program, başlangıçtan ileri seviyeye kadar altı eğitim seviyesi sunar. Bu seviyelere yerleştirme, dersin ilk günü yapılacak Yerleştirme Testi ve Mülakat sonuçlarına bağlıdır.

Kaplan Vancouver dil okulu ‘nun en popüler derslerinden biri olan yoğun İngilizce programıdır. Genel İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.  Program, hem genel İngilizce öğrenenler hem de akademik öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu tam zamanlı program, dil öğrenme, dinleme, konuşma, okuma ve yazmanın dört temel unsurunu bütünleştirir. Sıkı müfredat, sınıf çalışması, bilgisayar laboratuvarı uygulaması ve belirli İngilizce becerilerini geliştirmeye odaklanan bir dizi özel atölye çalışmasını birleştirerek öğrencilerin İngilizce öğrenmesini hızlandırır.

Sınıf boyutları, maksimum 15 öğrenci ile sınıf başına ortalama 10 öğrencidir. Etkili İngilizce dil eğitimi için sınıfları ideal bir boyutta tutmak için her türlü çaba gösterilmektedir.

Kaplan Vancouver dil okulu ulaşım

Okul, aile yanında kalan öğrencileri doğrudan ev sahibi ailelerinin evine getiren 110 CAN$ karşılığında bir karşılama hizmeti sunar. Seyahat süresi, ev sahibi ailenin yaşadığı yere göre değişmekle birlikte, genellikle yaklaşık 30 dakika ile 1 saat arasında olacak.

Doğrudan kampüse giden öğrenciler, yaklaşık 50 CAD$’a mal olacak bir taksiye binebilir ve kampüse 45 dakikada varabilirler. Kampüse, sınırlı sayıda çalışan otobüslerle de erişilebilir.

Kaplan Vancouver Konumu

Kaplan  Vancouver Video

Kaplan Vancouver dil okulu fiyatları

8 hafta

 • 20 ders: 2280 CAD
 • 20+7 ders: 2640 CAD
 • 27+7 ders: 3030 CAD

12 hafta

 • 20 ders: 3240 CAD
 • 20+7 ders: 3780 CAD
 •  27+7 ders: 4365 CAD

24 hafta

 • 20 ders: 5304 CAD
 • 20+7 ders: 6240 CAD
 • 27+7 ders: 7254 CAD

28 hafta

 • 20 ders: 6188 CAD
 • 20+7 ders: 7280 CAD
 • 27+7 ders: 8463 CAD

32 hafta

 • 20 ders: 7072 CAD
 • 20+7 ders: 8320 CAD
 • 27+7 ders: 9672 CAD

36 hafta

 • 20 ders: 7956 CAD
 • 20+7 ders: 9360 CAD
 • 27+7 ders: 10881 CAD

Aile yanı konaklama ücretleri;

Tek kişilik oda + kahvaltı + akşam yemeği: 255 CAD/haftalık
Tek kişilik oda + özel banyo + kahvaltı + akşam yemeği: 340 CAD/haftalık

Yurt konaklama ücretleri;

2 kişilik oda, yemeksiz: 465 CAD /haftalık
Tek kişilik oda yemeksiz: 465 CAD /haftalık

Ek Ücretler

Okul kayıt ücreti: 185 CAD
Konaklama rezervasyon ücreti: 240 CAD

Kanada dil okulları

Kaplan Vancouver dil okulu , Kanada dil okulları , Kanada Kolejleri ve yurtdışı eğitim danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Tel : 0 212 543 58 06 – 0 212 261 28 88

 

yurtdışı eğitim danışmanlığı

Bir cevap yazın

WhatsApp Edu Vizyon
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Kanada Eğitim Danışmanlığı
Merhaba ; Kanada Eğitim Rehberine Hoş Geldiniz :) Samimi ve tamamen ücretsiz bir şekilde Kanada'da eğitim danışmanlığı istiyorsanız şimdi bizimle iletişim kurun.