Toronto’da Oto Kiralamak

1210
Toronto’da Oto Kiralamak
Kanada Eğitim Danışmanlığı

Toronto’da Oto Kiralamak

Toronto’da oto kiralamak, Toronto Pearson Uluslararası Havaalanı (YYZ), ya da basitçe ‘Pearson’, sık sık bahsedildiği gibi, Kanada’nın Ontario eyaletinde ‘Golden Horseshoe ‘ olarak bilinen Toronto’ya ve çevresine hizmet veren başlıca uluslararası havaalanıdır. Toronto Şehir Merkezi’nin 22.5km kuzeybatısında yer alan ve Kanada’nın en işlek havalimanı olup, her yıl yaklaşık 50 milyon yolcu taşımaktadır.

Pearson’daki araç kiralama şirketlerini bulmak çok kolay. Avis, Budget, Dollar, Thrifty, Enterprise, Hertz, National ve Alamo, Terminal 1’in Seviye 1’inde veya Terminal 3’ün otoparklarında bulunabilir.

Biz Kanada Eğitim Rehberi olarak sizlere eğer araç kirlamak istiyorsanız size ;

En ekonomik araçlar kiralama şirketi, En iyi lüks araçları kiralayan ve En iyi Minivan araç kiralayan şirketleri derledik.

Toronto’da Oto Kiralamak için Şirketler

Toronto’da oto kiralamak için derledğimiz listeye bir göz atın derim.

Toronto’da en ekonomik oto kiralaması

ALAMO & THRIFTY

RENTALCARS.COM’DAN REZERVASYON YAPIN

Toronto’da, gezilecek ve görülecek o kadar çok yer var ki.Malumunuz Kanada oldukça büyük bir ülke ve Kanada’da mesafeler arası oldukça uzun, bu nedenle ucuz bir araba kiralama düşünülürken güvenilirlik ve yakıt verimliliğine dikkat etmenizi tavsiye ederim. Kanada’ya hangi tarihte giderseniz gidin , Alamo sürekli olarak en iyi teklifleri sunacaktır. Mesela bir Mitsubishi Mirage günde 40 dolar’a  kiralarken Thrifty’nin Ford Focus’u da fiyatları ile göze çarpıyor. İki kurumda bu fiyat anketlerinde bu araç fiyatlarının Toronto’da 10 üzerinden 8.7 ve 8.5 puan aldığını bildiriyor.

Toronto’da Lüks oto kiralaması için en iyisi

THRIFTY VE AVIS

Thrifty’nin en düşük kısa kiralamaya sahip olduğu bilinmektedir – ve lüks kategorisinin bir istisna olmadığı kanıtlanmıştır. Buick, Chevrolet ve Cadillac gibi Amerikan klasik otomobil üreticileri, filolarında ağırlıklı olarak örnek tarihlerimizde günlük 50-90 $ fiyat aralığında kiralanan filolarda yer alıyor.

Bir Ford , Escape, Edge, ve Ford Mustang Cabrio’yu son derece rekabeetçi fiyatlarla sunan Avis’i öneriyoruz. Avis ağırlıklı olarak örnek müşteri hizmetleri ile bilinir. Müşterilerin rezervasyonlarından diledikleri zaman ayrılma hakkı ve rezervasyonlarını doğrudan yönetmelerini sağlayan, sorunsuz ve en önemlisi değerli zamanı koruyan kullanışlı bir uygulamaya da sahiptir.

MİNİVANLAR İÇİN EN İYİSİ

ALAMO & AVIS

Toronto’daki hemen hemen tüm kiralama acenteleri, Dodge Grand Caravan ve Nissan Quest’i benzer şartlar ve koşullarla sunmaktadır. Avis, birçok özelliği arasında deri kaplama iç mekan, elektrikli sunroof ve ısıtmalı direksiyon simidi ile yakıt tasarruflu Chrysler  araçlarını kiralayarak bu trendi destekler. Fiyatlar ortalama 80 -150 $ arası değişir.

Toronto Oto Kiralama Fiyatları

Toronto oto kiralama fiyatları aracın fiyatına, modeline ve yakıt türüne göre değişimektedir. Ancak genel olarak araç fiyatları her şey dahil ortalama minumum 29 $ ‘dan başlamaktadır.

Kanada veya Toronto’da oto kirlamak için ehliyet ile ilgili güncel bilgilere ihtiyacınız olacak. Hazırlmaış olduğumuz Kanada’da ehliyet almak makalesine göz atabilirsiniz.

yurtdışı eğitim danışmanlığı

Bir cevap yazın

WhatsApp Edu Vizyon
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Kanada Eğitim Danışmanlığı
Merhaba ; Kanada Eğitim Rehberine Hoş Geldiniz :) Samimi ve tamamen ücretsiz bir şekilde Kanada'da eğitim danışmanlığı istiyorsanız şimdi bizimle iletişim kurun.