Kanada’da Ucuz Üniversiteler

2599
Kanada’da Ucuz Üniversiteler
Kanada Eğitim Danışmanlığı

Kanada’da Ucuz Üniversiteler

Kanada’nın sunduğu en uygun fiyatlı seçenekleri arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Sizler için en ucuz kanada üniversitelerini derledik. Üniversiteler hakkında daha fazla bilgi almak bizlere 0 212 543 58 06 yada 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

1. Brandon Üniversitesi

Yer: Brandon, Manitoba
Öğrenim: 7,203 $
Derece Programları: BA, BBA, BEd, BFA, BM, BN, BSc
Brandon Üniversitesi, uluslararası öğrencilerle uzun ve olumlu bir ilişkisi olduğunu iddia ediyor ve daha büyük üniversitelerde bulunmayan bire bir profesör etkileşimleri ve araştırma fırsatları sunuyor.

2. Université de Saint-Boniface

Yer: Winnipeg, Manitoba
Öğrenim: 7,482 $
Derece Programları: Sanat, Sosyal Hizmet, Çeviri, Bilim, Hemşirelik, İşletme ve Eğitimde Lisans Dereceleri. Öğrenciler Manitoba Üniversitesi’nde yüksek lisans derecesi için çalışmalarına devam edebilirler.

Saint-Boniface’deki uluslararası öğrenciler, burası bir Fransız üniversitesi olduğu için Fransızca yeterliliğe sahip olmalılar. Fransızcası yeterli olmayan öğrenciler için Fransızca hazırlık eğitimi almak durumundasınız. Bununla beraber bazı programlar  için ayrıca belirli bir seviyede İngilizce yeterliliğe sahip olmanız gerekir..

3. Guelph Üniversitesi
Yer: Guelph, Ontario
Öğrenim: 9,730 $
Derece Programları: 5 Kolejden Lisans Dereceleri (Sanat, Biyolojik Bilimler, İşletme ve Ekonomi, Mühendislik ve Fizik Bilimleri, Sosyal ve Uygulamalı Beşeri Bilimler) Guelph’deki uluslararası öğrenciler , üniversitede vize başvuruları, İngilizce eğitimi, barınma konularında özel yardım alacak ve özellikle uluslararası öğrenciler için bir danışmana erişebilecekler.

4. Kanada Mennonite Üniversitesi
Yer: Winnipeg, Manitoba
Öğrenim: $ 10,003
Derece Programları: Üç ve dört yıllık BA, BSc, BBA ve Yüksek Lisans Programları
CMU’daki uluslararası öğrenciler, kuşkusuz çok çeşitli deneyimleri ve getirebilecekleri bakış açıları nedeniyle başvurmaya teşvik edilir ve teşvik edilir. Uluslararası öğrenciler, lisans eğitimi için 19’dan fazla ana dal arasından seçim yapabilirler.

5. Newfoundland Memorial Üniversitesi
Yer: St. Johns, Newfoundland
Öğrenim: 11,460 $
Derece Programları: Lisans, Yüksek Lisans ve Sertifika için 100’den fazla program
MUN’daki uluslararası öğrenciler: Memorial University, uluslararası uygulamaları sıcak bir şekilde karşılar ve teşvik eder. Üniversite, öğrenci danışmanlığı, uluslararasılaşma ofisi ve uluslararası öğrenci grupları gibi uluslararası öğrenciler için özel hizmetler sunmaktadır.

Kanada’da Ucuz Yüksek Lisans Dereceleri

 

1. Newfoundland Memorial Üniversitesi
Yer: St. Johns, Newfoundland
Öğrenim: $ 3,222
Derece Programları: Beşeri ve Sosyal Bilimler, Profesyonel Programlar, Disiplinlerarası Programlar ve Fen Bilimleri alanlarında hem şahsen hem de çevrimiçi olarak çok çeşitli Yüksek Lisans ve Doktora programları

2. University of Northern British Columbia
Yer: Prince George, Britanya Kolombiyası
Öğrenim: $ 3,297
Derece Programları: MBA, MSc, MEd, MEng, MScN, MSW, Graduate Certificates ve Doktora programları

3. Calgary Üniversitesi
Yer: Calgary, Alberta
Öğrenim: 3,693 $
Derece Programları: Çeşitli konularda kursa dayalı ve araştırmaya dayalı Yüksek Lisans ve Doktora dereceleri sunar

4. Simon Fraser Üniversitesi
Yer: Burnaby, British Columbia
Öğrenim: $ 3,743
Lisans Programları: Uygulamalı Bilimler, Sanat ve Sosyal Bilimler, İşletme, İletişim, Sanat ve Teknoloji, Eğitim, Çevre, Sağlık Bilimleri ve Bilim alanlarında çeşitli lisansüstü programlar

5. Saskatchewan Üniversitesi
Yer: Saskatoon, Saskatchewan
Öğrenim: 4,358 $
Derece Programları: 80’in üzerinde Yüksek Lisans ve Doktora derecesi. Araştırma ve tıp alanlarında uzmanlaşan

Kanada’da eğitim, Kanada dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere o 212 543 58 06 numaralı telefonumuzdan yada şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

yurtdışı eğitim danışmanlığı

Bir cevap yazın

WhatsApp Edu Vizyon
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Kanada Eğitim Danışmanlığı
Merhaba ; Kanada Eğitim Rehberine Hoş Geldiniz :) Samimi ve tamamen ücretsiz bir şekilde Kanada'da eğitim danışmanlığı istiyorsanız şimdi bizimle iletişim kurun.