LSI Toronto Dil Okulu

850
LSI Toronto Dil Okulu
Kanada Eğitim Danışmanlığı

LSI Toronto

LSI Toronto dil okuluna hangi ülkelerden öğrenciler geliyor ?

LSI Toronto dil okulu, dünyanın dört bir yanından yüzlerce uluslararası öğrenciye ev sahipliği yaptı. Son zamanlarda, öğrencilerin çoğunluğu Japonya (% 20), Kore (% 10) ve Tayvan (% 5) dahil olmak üzere Asya’dan geliyor. Öğrenciler ayrıca Latin Amerika (% 15), Avrupa (% 20), Orta Doğu ve diğer ülkelerden gelmektedir.

LSI eğitmenleri, yüksek vasıflara sahip, ana dili İngilizce olan profesyonellerdir. Birçok eğitmen yurtdışında yaşamış ve seyahat etmiştir ve dünyanın her yerinden öğrencilere İngilizce öğretme konusunda kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir. LSI eğitmenlerinin kişisel ve akademik nitelikleri, her birini anlamlı dil öğrenme fırsatları sunma ve öğrencilerine derinlemesine önem verme konusunda benzersiz bir şekilde nitelikli kılar.

LSI TORONTO DİL OKULU

 • Konum olarak Kanada’nın en büyük ve gelişmiş şehirlerinden olan Toronto iş ve kültürün merkezindedir.
 • Toronto sizin için spordan sanata bir çok etkinlik için iyi bir fırsat olacaktır.Bu heycan verici deneyimler sizlerin motivasyonunu daime yüksek tutacaktır.
 • Rosedale mahallesinde bulunan okulumuz çevrede ki güzelliklerin keşfedilmesinde size olanak sağlayacaktır.
 • Yazın düzenlenen piknikler, kışın gerçekleşen buz patenleri ve tabi ki Niagara Şelalesi turları sizler için eğlenceli vakit olarak hafızlara kazınacaktır.

LSI Toronto Dil Okulunda İngilizce Öğrenin

LSI Toronto, öğrencilere aile yanında konaklama deneyiminin tadını çıkarma fırsatı sunar. Aile yanında konaklama, Kanada kültürünü bir ailenin ferdi olarak ilk elden deneyimlemek ve konuşma İngilizcesi pratiği yapmak isteyen öğrenciler için idealdir. Ryerson Üniversitesi kampüs içi yurtları da sadece yaz aylarında mevcuttur. Mevcut sınırlı alan nedeniyle öğrencilerin konaklama düzenlemelerini olabildiğince erken yapmaları teşvik edilir. Kampüs dışı özel daireler de mevcuttur; ancak öğrenciler kendi düzenlemelerini yapmalıdır.

LSI Toronto

LSI Toronto Centre, Toronto’nun en lüks yerleşim bölgelerinden biri olan pitoresk, sakin Rosedale semtinin kalbinde yer almaktadır. Metroya yakınlığı ve merkezin karşısında yer alan parklar ve hareketli restoranlar sayesinde öğrenciler Rosedale’nin sessiz sakinliğinde eğitim görmekten keyif alırlar; ancak öğrencilerin daha canlı bir ortam yaşama zamanı geldiğinde, metroya kolayca atlayıp şehir merkezine gidebilirler. Ontario Gölü kıyısında yer alan ve 4,7 milyon nüfusa ev sahipliği yapan Toronto, 100’den fazla dilin konuşulduğu dünyanın en çeşitli şehirlerinden biri olarak kabul edilir. Toronto’nun çok kültürlülüğünün doğası, kendine özgü mahallelerden oluşan harika mozaiğine yansımaktadır. Birçoğu, Kensington Market’in renkli Viktorya dönemine ait evlerini keşfediyor.

Çin Mahallesi’nin açık hava yemek tezgahları ve meyve pazarları, birinci sınıf İtalyan moda mağazaları, Corso Italia’daki kafeler ve restoranlar ve The Beaches’teki antika dükkanları. Spor meraklıları, Toronto Raptors (NBA basketbolu), Toronto Maple Leafs (NHL hokey) ve Toronto Blue Jays (büyük lig beyzbolu) için tezahürat yapmak için Toronto’nun yerel hevesli hayranlarına katılacaklarından emin. Toronto, en bilindik olarak 553 metre yükseklikte duran dünyanın en yüksek bağımsız yapısı olan CN kulesi olan bir dizi önemli simge yapıya ev sahipliği yapmaktadır; Dünyanın en uzun caddesi olan Yonge Caddesi; ve dünyanın tamamen açılır kapanır bir çatıya sahip ilk kubbeli stadyumu olan Skydome. Görkemli Niagara Şelalesi, Toronto şehir merkezine 2 saatlik sürüş mesafesindedir ve dünyanın dört bir yanından gelen turistler arasında popüler bir destinasyondur.

LSI Dil Okulları Hakkında

1965 yılında kurulan Language Studies International (LSI) tek bir amacı vardır: öğrencilerinin en iyi dil öğrenme deneyimini almalarını sağlamak. 17 özel dil okulundan oluşan LSI merkezleri 9 ülkede bulunmaktadır ve dünyanın her yerinden binlerce öğrencinin İngilizce becerilerini mümkün olan en kısa sürede önemli ölçüde geliştirmelerine yardımcı olmuştur.

LSI merkezleri, öğrencilere canlı kentsel ortamlarda farklı kültürler arası fikirlerle tanışma imkanı sunar. Merkezler, İngilizce iletişim becerilerini ve kültürel anlayışları derinleştirmek için dünyanın en bilinir şehirlerinde yer alır. Bir kolej veya üniversitede okumak isteyen öğrenciler için LSI, başvuru sürecinde öğrencilere yardımcı olmak için akademik danışmanlık sunar.

LSI Müfredat

Akademik danışmanlar, öğrencilere hangi lisans derslerini seçebilecekleri konusunda tavsiyede bulunur, ayrıca üniversitelere ziyaretler düzenlemek ve üniversite başvurularının tamamlanmasına yardımcı olmak. En yüksek standartlarda eğitilmiş ana dili İngilizce olan eğitmenlerden öğrenen öğrenciler, akıcılıklarını geliştirmek ve dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz ile konuşma, dinleme, okuma ve yazma alanlarında becerilerini geliştirmek için tasarlanmış iyi geliştirilmiş müfredatlardan çalışırlar.

Ek dersler şunlara odaklanır: film ve tiyatro, medya çalışmaları, güncel olaylar, politika ve yerel kültür. LSI, AAIEP, American Association of Intensive English Programs’ın gururlu bir üyesidir ve aynı zamanda CAPLS, Canadian Association of Private Language Schools, profesyonel standartları ve yüksek kaliteli İngilizce programlarını destekleyen bir üyedir. öğrenciler akıcılıklarını geliştirmek ve dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz ile konuşma, dinleme, okuma ve yazma alanlarındaki becerilerini geliştirmek için tasarlanmış iyi geliştirilmiş müfredatlardan çalışırlar.

LSI Toronto Dil Okulu Fiyatları

8 Hafta

 • Haftalık 20 ders: 1840 CAD
 • Haftalık 24 ders: 2080 CAD
 • Haftalık 30 ders: 2240 CAD

12 Hafta

 • Haftalık 20 ders: 2640 CAD
 • Haftalık 24 ders: 3000 CAD
 • Haftalık 30 ders: 3240 CAD

24 Hafta

 • Haftalık 20 ders: 4680 CAD
 • Haftalık 24 ders: 5160 CAD
 • Haftalık 30 ders: 5400 CAD

28 Hafta

 • Haftalık 20 ders: 5460 CAD
 • Haftalık 24 ders: 6020 CAD
 • Haftalık 30 ders: 6300 CAD

32 Hafta

 • Haftalık 20 ders: 6240 CAD
 • Haftalık 24 ders: 6880 CAD
 • Haftalık 30 ders: 7200 CAD

36 Hafta

 • Haftalık 20 ders: 7020 CAD
 • Haftalık 24 ders: 7740 CAD
 • Haftalık 30 ders: 8100 CAD

Aile Yanı Konaklama Ücretleri;

 • Tek kişilik oda, kahvaltı ve akşam yemeği: 700-900 CAD/aylık

Yurt Konaklama Ücretleri;

 • 2 kişilik oda aylık 600-800 CAD /aylık
 • Tek kişilik oda aylık 700-900 CAD /aylık

Ek Ücretler

 • Okul kayıt ücreti: 155 CAD
 • Konaklama rezervasyon ücreti: 195 CAD

Toronto Dil Okulları ve Kanada’da eğitim için bizi arayın

LSI Toronto dil okulu, Kanada dil okulları,  Kanada Üniversiteleri veya Kanada Kolejleri ve diğer yurtdışı dil okulu fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye geneli Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerini ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

LSI Toronto Dil Okulu Video

 

LSI Toronto Okulu Yorumları

LSI Toronto Okulu Sorular ve Cevaplar

Evet . LSI Toronto dil okulu pandemi döneminde Kanada hükümetinin kurallarına göre açıktır.
Evet . LSI Toronto dil okulu DLI numarasına sahiptir.
LSI Toronto dil okulu ücretleri diğer Kanada dil okullarına oranla oldukça uygun bir durumdadır. Bu konuda güncel kampanyalar için 0 212 543 58 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
LSI Toronto dil okulu , Kanada’da ki en ekonomik okullardan biridir. Diğer Kanada dil okulları ile fiyat karşılaştırması yapıldığında bu durum açıkça görülür.
yurtdışı eğitim danışmanlığı
WhatsApp Edu Vizyon
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Kanada Eğitim Danışmanlığı
Merhaba ; Kanada Eğitim Rehberine Hoş Geldiniz :) Samimi ve tamamen ücretsiz bir şekilde Kanada'da eğitim danışmanlığı istiyorsanız şimdi bizimle iletişim kurun.