Mohawk College

1063
Mohawk College
Kanada Eğitim Danışmanlığı

Mohawk College Hakkında

Mohawk College , Ontario’da ki devlet tarafından finanse edilen en büyük kolejlerden biri olup, dünya çapında 80’den fazla ülkeden 3000’den fazla uluslararası öğrenci dahil olmak üzere yıllık 13.000’den fazla öğrenciye sahiptir. Öğrencilerimize, co-op  programlarından laboratuvarlara ve simülasyonlara kadar inanılmaz çeşitlilikte pratiğe dayalı öğrenme fırsatları içeren zengin bir öğrenme ortamı sunar.

Mohawk College özelikle sağlık, teknoloji ve işletme ve çok çeşitli diğer konuları içeren 160 programda eğitim sunmaktadır. Göz atmak için TIKLAYIN

Uluslararası öğrenci nüfusu, Mohawk Koleji kültürünün gelişen bir parçasıdır. Uluslararası öğrencileri özel personel, hizmetler, sosyal fırsatlar, dil eğitimi ve daha fazlasıyla desteklemektedirler. Yalnızca uluslararası öğrenciler için olan etkinlik yelpazemize bakın! Ayrıca, Akademik Amaçlı İngilizce (EAP) ESL programlarımızda Mohawk’taki İngilizce konuşan Kanadalı öğretmenlerden İngilizce öğrenmek için dünyanın her yerinden uluslararası öğrenciler gelmektedir.

Mohawk College

Neden Mohawk College ?

Hamilton yamaçlarının kenarında bulunan Fennell Kampüsü, Mohawk tarihindeki en büyük yenilemeden geçti. Yaşamak ve öğrenmek için hoş bir yer olarak yeniden tasarlanan yenileme, enerji verimliliğini, engelsiz erişimi ve daha fazlasını artırırken modernize edilmiş bir alan yarattı. İster yurtta ister kampüs dışı bir mahallede yaşamayı seçin, Fennell Kampüsü’nde kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Mohawk Koleji’nde vizyonumuz “Geleceğe hazır. Yaşam için öğrenme”. Başarılı olmak ve topluma, Kanada’ya ve dünyaya katkı sağlamak için yüksek vasıflı mezunlar yetiştiriyor ve hazırlıyoruz. Değerlerimiz eylemlerimize ve kararlarımıza rehberlik eder, inovasyon kültürümüzü tanımlar ve öğrencilere, personele ve topluma odaklanır:

Öğrenci odaklıyız. Öğrenciler ve öğrenme, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır.
Kendimizi mükemmelliğe adadık. Eğitimde, kurumsal hizmetlerde ve öğrenci hizmetlerinde yeniliğe kararlıyız.

Topluluğumuzla ilişki kuruyoruz. Hizmet verdiğimiz topluluklara duyarlı ve işbirliği içindeyiz.
Biz kapsayıcıyız. Herkes için sıcak ve destekleyici bir ortam sağlıyoruz.
Biz sorumluyuz. Dürüstlük ve şeffaflıkla hareket eder ve kararlarımızı kanıta dayandırırız.

Okurken Çalışın

Tam zamanlı lisans ve lisansüstü uluslararası öğrenciler, çalışma izni olmadan haftada 20 saate kadar kampüs içinde ve dışında herhangi bir yerde çalışabilirler.

Mezuniyet Sonrası Çalışma İzni

Mezuniyet Sonrası Çalışma İzni Programı (PGWPP), katılımcı bir Kanada lise sonrası kurumdan mezun olan öğrencilerin değerli Kanada iş deneyimi kazanmalarına olanak tanır.

Mohawk College Kanada Şartlı Kabul Mektubu

Asgari İngilizce şartımızı (IELTS veya TOEFL) karşılamasanız bile, seçtiğiniz programa başlamadan önce İngilizce programımızı tamamlamanız koşuluyla yine de seçtiğiniz programa koşullu olarak kabul edilebilirsiniz.

Çalışma izni sağlayan programlar

Kanada’da çalışarak eğitim (veya işbirliğine dayalı eğitim), sınıf temelli eğitimi pratik iş deneyimi ile birleştirmenin bir yöntemidir. Eğitim sonrası çalışmaaya dayalı eğitim deneyimi (“co-op”), yapılandırılmış iş deneyimi için akademik kredi sağlar. İşyerleri tam zamanlı, ücretli veya ücretsiz olarak öğrencileri kabul kabul ederler.

Mohawk College Konaklama

Öğrencilerin konaklamalarını Kanada ve ABD’ye varışlarından çok önce planlamaları gerekir, çünkü tüm konaklama seçenekleri sömestr başlamadan çok önce hızla dolmaktadır.

Kampüs İçi Yurt Konaklamaları : Kampüs içi yurt konaklamaları, okul tarafından takdir yetkisine göre sağlanır.

Kampüs Dışı Konaklama: Yerel bölgede müstakil evler, dubleksler, apartmanlar ve kiralık odalar dahil olmak üzere çeşitli kampüs dışı kiralık konut seçenekleri vardır. Kampüs dışında yaşamak isteyen öğrencilerin kendi başlarına araştırma yapmaları ve bunun için dönem başlamadan çok önce gelmeleri gerekir.

Mohawk College Ücretler

Yıllık Ortalama Öğrenim Maliyeti: 16,460 CAD
Yaşam Maliyeti / Yıl: 11,000 CAD

Yıllık Tahmini Toplam: CAD $ 27.460

Mohawk College Bölümleri / Programları

Mohawk College, sertifika ve diploma programları ile birlikte çok çeşitli kurslar sunar. Uzaktan Eğitim kursları çevrimiçi eğitmenler tarafından verilir ve öğrencilere evde veya işte çalışma esnekliği sağlar.

Mevcut teklifler arasında yaklaşık 550 dersin yanı sıra 40’tan fazla sertifika ve 2 diploma programı bulunmaktadır.

Mohawk College başvuru ve kayıt işlemlerini Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı ile kanalı ile tamamen ücretsiz ve danışmanlık ücreti ödemeden yapabilirsiniz. Ayrıca Kanada KolejleriKanada ÜniversiteleriKanada dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programlarımız hakkında bilgi için bizi arayabilirsiniz.

yurtdışı eğitim danışmanlığı
WhatsApp Edu Vizyon
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Kanada Eğitim Danışmanlığı
Merhaba ; Kanada Eğitim Rehberine Hoş Geldiniz :) Samimi ve tamamen ücretsiz bir şekilde Kanada'da eğitim danışmanlığı istiyorsanız şimdi bizimle iletişim kurun.