Vancouver Community College

1187
Vancouver Community College
Kanada Eğitim Danışmanlığı

Vancouver Community College

Vancouver Community College

Vancouver Community College, gerçek dünyayı, ilgili eğitimi deneyimlemek ve rekabetçi bir işgücüne tam olarak hazırlanmak için yılda 15.000’den fazla öğrenciyi ağırlamaktadır. VCC, mutfak sanatları, işletme, tasarım, sağlık bilimleri, konukseverlik, ulaşım ticareti ve müzik alanlarında yenilikçi, endüstri bilgisine sahip eğitim sağlarken aynı zamanda yetişkinlere yükseltme, özel eğitim ve Ek Dil olarak ödüllü İngilizce de sunar. Mevcut kimlik bilgileri arasında lisans dereceleri, diplomalar, sertifikalar ve çıraklık yer alır.

VCC programları, işgücüne başarılı bir geçiş sağlamak için endüstri girdileriyle amaca yönelik olarak tasarlanmıştır ve VCC mezunları, üniversite sonrası istihdam oranının yüzde 90’ına sahiptir. Ek olarak, VCC uluslararası alanda güçlü bir üne sahiptir ve yılda 1.000’den fazla uluslararası öğrenciye 34 popüler program sunar. VCC ayrıca Kanada’daki Aborjin öğrenciler arasında katılım ve başarı düzeylerini iyileştirmek için çalışan Coastal Corridor Consortium’un bir üyesidir. VCC’nin Yerli Eğitim ve Topluluk Katılımı ofisi, program gereksinimlerini karşılayan Aborijin öğrenciler için öncelikli kayıt imkanı sağlar ve Toplama Alanları, Yaşlı desteği ve danışmanlık hizmetleri sunar.

Vancouver Community College , 50 yıldan fazla bir süredir, halka açık olan çok sayıda öğrenci tarafından yürütülen kampüs içi hizmetler aracılığıyla çevredeki topluma hizmet etmiştir. Bunlar arasında kafeteryalar, gurme restoranlar, bir otomobil dükkanı, dişçi ofisi, tasarım stüdyosu ve bir salon ve spa bulunmaktadır. Bu tür hizmet satış noktaları, öğrencilerin Şehir Merkezi ve Doğu Vancouver’da yüksek kaliteli düşük maliyetli hizmetler sunarken profesyonel beceriler geliştirmelerine olanak tanır.

Neden VCC

  • VCC mezunlarının% 93’ü eğitimlerinden memnun
  • VCC mezunlarının% 90’ı mezun olduktan sonra işe alınır
  • VCC öğrencilerinin% 63’ü kadındır
  • Her yıl VCC’ye kayıtlı 375 Yerli öğrenci
  • Ortalama VCC sınıf büyüklüğü 21 öğrencidir
  • VCC 1.100 kişiyi istihdam ediyor

Vancouver Community College , Kanada Kolejleri, Kanada Dil Okulları yada Kanada Üniversiteleri hakkında daha fazla bilgi için 0 212 543 58 06 ‘yı arayabilirsiniz.

yurtdışı eğitim danışmanlığı
WhatsApp Edu Vizyon
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Kanada Eğitim Danışmanlığı
Merhaba ; Kanada Eğitim Rehberine Hoş Geldiniz :) Samimi ve tamamen ücretsiz bir şekilde Kanada'da eğitim danışmanlığı istiyorsanız şimdi bizimle iletişim kurun.